CDZH zinkový sprej 400ml, teplotně odolný Codex

CDZH - Zinkový sprej ( barva ) VLASTNOSTI: Zinková spray představuje výbornou ochranu před korozí a můžeme ho použít jako vynikající prostředek při přípravě různých základních kovů na pozinkování. Velmi dobré výsledky dosahuje i při železných a barevných kovech. Rychle sušící se ochrana před korozí Díky vysokému podílu kovů nepředstavuje problém při svařování Vysoká přilnavost a odolnost vůči tření Vysoká odolnost vůči vodě a nečistotě Stejná barva jako právě pozinkované kovy Před lakováním není třeba nanést základní barvy
Obrázek
294 Kč 243 Kč bez DPH
Koupit
Poptat
Skladem 2 ks
Osobně v prodejně:ihnedPřepravní společností:pondělí 4.12
KódCHB 27351-CPNCHC 27351VýrobceCODEX

CDZH - Zinkový sprej ( barva )

VLASTNOSTI:

Zinková spray představuje výbornou ochranu před korozí a můžeme ho použít jako vynikající prostředek při přípravě různých základních kovů na pozinkování. Velmi dobré výsledky dosahuje i při železných a barevných kovech.

  • Rychle sušící se ochrana před korozí
  • Díky vysokému podílu kovů nepředstavuje problém při svařování
  • Vysoká přilnavost a odolnost vůči tření
  • Vysoká odolnost vůči vodě a nečistotě
  • Stejná barva jako právě pozinkované kovy
  • Před lakováním není třeba nanést základní barvy


V produktovém řádu Codex aerosolové spreje vam Codex nabízí komplexní sortiment spolehlivých výrobků s širokou paletou využití pro průmyslové účely, při zpracování prací, údržbě, opravách, iv oblasti všeobecného použití pro mazání a maštění.

Produkty, které vám nabízejí, jsou vyrobeny pomocí nových ekologicky příznivých metod a jsou pro efektivní a ekologické využití.

Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše