čerpadlo vřetenové UNIQUA AQUA T60-56 4 "; 1,1kW; 400V

Napětí 400 V / Max. výtlačná výška 80 m / Max. průtok 56 l/min / Max. ponor 20 m / délka kabelu 15 m.
Obrázek
-6 %
Doprava zdarma
Obrázek
Graf
Běžná cena s DPH 8 854 Kč 8 301 Kč 6 860 Kč bez DPH
Koupit
Poptat
Dočasně nedostupné
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódCVT 1011-15PNprůtok 56l/min-ponor 20 m-délka kabelu 15 m / 2/23VýrobceČERPACÍ TECHNIKA
Motory
Výkon elektromotoru [kW]1,10 kW
Automatická tepelná ochrana:ANO
Délka kabelu [m]15 m
Jmenovité napětí [V]:380V~440V
Jmenovitý proud [A]:1,9 A
Plovákový vypínačNE
Ponor maximální [m]20 m
Průměr DN výtlaku1" RP vnitřní závit
Průtok maximální [l/min]56 litrů/min
Těleso čerpadlaNerezová ocel
Typ ucpávky:Mechanická - karbon/keramika
Výtlak maximální [m]80 m
Zobrazit vše skrýt
K tomuto produktu získáte za zvýhodněnou cenu
Napětí 400 V Max. výtlačná výška 80 m Max. průtok 56 l/min Max. ponor 20 m Nominální proud 1,9 A Průměr výtlaku 1 "Průměr čerpadla 92 mm Pracovní dovolený výtlak 60 m, délka kabelu 15 m.

Technická specifikace ponorné vřetenové čerpadlo nerezo litinová konstrukce karbidová mechanická ucpávka SiC/SiC přívodní kabel 15 m (na přání 25,30,35,40,45 m) maximální průměr čerpadla 92 mm asynchronní elektromotor s tepelnou ochranou vinutí Použití čerpání čisté vody ze studní čerpání čisté vody z podzemních vrtů zavlažovací systémy zásobování domacností pitnou vodou Ponorné čerpadlo UNIQUA AQUA je určeno k čerpání čisté vody, vody užitkové a vody provozní. Čerpadlo je vhodné k čerpání vody ze studní, z vrtů s minimálním průměrem 100 mm pro napájení domácích vodáren a vodovodů, případně k postřiku v zahradnictví, s maximálním ponorem v čerpané kapalině 20 metrů. Čerpadlo není určeno pro čerpání odpadní vody. Použití čerpadla k čerpání hořlavých kapalin, toxických a agresivních (zásady, kyseliny) látek, ropných produktů a olejů všech druhů není dovoleno. Též je zakázáno použití čerpadla v prostředí s nebezpečím výbuchu a v bazénech, kde jsou lidé v kontaktu s vodou. Při čerpání vody užitkové, provozní, případně vody zvláštní (např. minerální, důlní, atd.) je nutné dodržet uvedená mezní znečištění a koncentraci vodíkových iontů, aby nedošlo ke snížení životnosti a spolehlivosti čerpadla. Výrobce je schopen dodat čerpadlo UNIQUA AQUA s délkou kabelu dle požadavku zákazníka. Maximální teplota čerpané kapaliny je 35°C. Čerpadlo je možné používat v poloze vertikální, horizontální i šikmé. Konstrukce Soustrojí UNIQUA AQUA se skládá z jednovřetenového hydrostatického čerpadla a z ponorného elektromotoru. Hlavní částí čerpadla je stator s pryžovou vložkou, v jehož dutině se otáčí vřeteno. Elektromotor je asynchronní třífázový. Proti přehřátí je chráněn tepelnou pojistkou (krátkodobě ochrání motor před zničením). Uživatel je povinen chránit elektromotor proti přetížení nadproudovou ochranou (motorovým spouštěčem). Připojovací elektrický kabel je ve speciální vývodce dokonale utěsněn proti průniku čerpané kapaliny a zabezpečen proti vytržení. Průsak vody do prostoru elektromotoru je znemožněn mechanickou ucpávkou a guferem. Výrobek je chráněn užitným vzorem a patentem.
PopisKe stažení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše