1,50 kW / ZN 6M_230V_betonový vibrátor

230 V / 1,5 kW / B3 patkový_6 m
Obrázek
Novinka
Obrázek
Obrázek (1)
5 005 Kč 4 136 Kč bez DPH
Koupit
Poptat
Skladem ext. 1 ks
Osobně v prodejně:zítraPřepravní společností:pondělí 29.7
Kód301500-ZN-6MPN6/24

Třífázový Betonový vibrátor patkový B3, 230 V.

  •  délka 6 m 
  • v hliníkovém pouzdře a s litinovými ložiskovými přírubami
  •  krytí IP65, třída izolace F,
  •  nepřetržitý provoz S1.
  •  s garancí nejnižší ceny
  • Rozměry: (délka x šířka x výška v mm)
  • Hmotnost: 23 kg

Betonový vibrátor

Proces přípravy betonu na staveništi vyžaduje vhodné promíchání, které zabrání vzniku vzduchových bublin a zároveň zabrání delaminaci směsi. V opačném případě omezí svůj potenciál a nebude poskytovat vhodné provozní podmínky. Užitečným zařízením je vibrátor na hutnění betonu . Zařízení s vlastnostmi zaměřenými na technické aspekty se dělí na povrchové, zapuštěné a nalepovací modely. Naše nabídka zahrnuje profesionální elektrický vibrátor betonu pro průmyslové použití. Díky vysoké frekvenci bude zařízení dobře fungovat i v těch nejnáročnějších podmínkách a zaručí maximální účinnost a efektivitu.

Zhutňovač betonu - jaký typ zařízení si vybrat?

Při rozhodování o nákupu betonového vibrátoru byste měli vzít v úvahu frekvenci používání stavebních strojů. Pravidelný a dlouhodobý provoz vyžaduje úpravu parametrů ve vysoké frekvenci, což ovlivní nejen rychlost práce, ale také sníží riziko poruchy. Námi doporučený zhutňovač betonu je vybaven vysoce kvalitním motorem, který splní i ta nejnáročnější očekávání. Jednoduchá konstrukce v kombinaci s účinným systémem zodpovědným za nepřetržitý provoz při nejvyšší rychlosti umožňuje rychlý proces přípravy směsi. Obzvláště oblíbený je plošný vibrátor na beton namontovaný na bednění nebo vibračním stole . Je ideální pro zhutňování půdy a povrchů s plastovou úpravou.


Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše