čerpadlo vřetenové UNIQUA AQUA T80-36 4";0,9kW; 400V

Napětí 400 V / Max. výtlačná výška 100 m / Max. průtok 36 l/min / Max. ponor 20 m / délka kabelu 15m.
Obrázek
-6 %
Doporučujeme
Doprava zdarma
Obrázek
Graf
Běžná cena s DPH 8 789 Kč 8 240 Kč 6 810 Kč bez DPH
Koupit
Poptat
Dočasně nedostupné
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódCVT 1001-15PNprůtok 36l/min-ponor 20 m-délka kabelu 15 m / 2/23VýrobceČERPACÍ TECHNIKA
Motory
Výkon elektromotoru [kW]0,90 kW
Automatická tepelná ochrana:NE
Délka kabelu [m]15 m
Jmenovité napětí [V]:380V~440V
Jmenovitý proud [A]:1,55 A
Oběžné kolo nebo vřetenovřetenové
Plovákový vypínačNE
Ponor maximální [m]20 m
Průměr DN výtlaku1" RP vnitřní závit
Průtok maximální [l/min]36 litrů/min
Rozměry [mm]:610 výška(v);pr.92
Těleso čerpadlaNerezová ocel
Typ ucpávky:Mechanická - karbon/keramika
Výtlak maximální [m]100 m
Zobrazit vše skrýt
K tomuto produktu získáte za zvýhodněnou cenu
Napětí 400 V Max. výtlačná výška 100 m Max. průtok 36 l/min Max. ponor 20 m Nominální proud 1,55 A Průměr výtlaku 1 " , Průměr čerpadla 92 mm Pracovní dovolený výtlak 80 m, délka kabelu 15m.

Technická specifikace ponorné vřetenové čerpadlo nerezo litinová konstrukce karbidová mechanická ucpávka SiC/SiC přívodní kabel 15m (na přání 25,30,35,40,45m) maximální průměr čerpadla 92 mm asynchronní elektromotor bez tepelné ochrany vinutí Použití čerpání čisté vody ze studní čerpání čisté vody z podzemních vrtů zavlažovací systémy zásobování domacností pitnou vodou Ponorné čerpadlo UNIQUA AQUA je určeno k čerpání čisté vody, vody užitkové a vody provozní. Čerpadlo je vhodné k čerpání vody ze studní, z vrtů s minimálním průměrem 100 mm pro napájení domácích vodáren a vodovodů, případně k postřiku v zahradnictví, s maximálním ponorem v čerpané kapalině 20 metrů. Čerpadlo není určeno pro čerpání odpadní vody. Použití čerpadla k čerpání hořlavých kapalin, toxických a agresivních (zásady, kyseliny) látek, ropných produktů a olejů všech druhů není dovoleno. Též je zakázáno použití čerpadla v prostředí s nebezpečím výbuchu a v bazénech, kde jsou lidé v kontaktu s vodou. Při čerpání vody užitkové, provozní, případně vody zvláštní (např. minerální, důlní, atd.) je nutné dodržet uvedená mezní znečištění a koncentraci vodíkových iontů, aby nedošlo ke snížení životnosti a spolehlivosti čerpadla. Výrobce je schopen dodat čerpadlo UNIQUA AQUA s délkou kabelu dle požadavku zákazníka. Maximální teplota čerpané kapaliny je 35°C. Čerpadlo je možné používat v poloze vertikální, horizontální i šikmé. Konstrukce Soustrojí UNIQUA AQUA se skládá z jednovřetenového hydrostatického čerpadla a z ponorného elektromotoru. Hlavní částí čerpadla je stator s pryžovou vložkou, v jehož dutině se otáčí vřeteno. Elektromotor je asynchronní třífázový . Uživatel je povinen chránit elektromotor proti přetížení nadproudovou ochranou (motorovým spouštěčem). Připojovací elektrický kabel je ve speciální vývodce dokonale utěsněn proti průniku čerpané kapaliny a zabezpečen proti vytržení. Průsak vody do prostoru elektromotoru je znemožněn mechanickou ucpávkou a guferem. Výrobek je chráněn užitným vzorem a patentem.
PopisKe stažení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše