ESN 350 - Akumulátorová koloběžka

ESN 350 - Akumulátorová koloběžka
Novinka
Doprava zdarma
11 990 Kč 9 909 Kč bez DPH
Koupit
Poptat
Na dotaz
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódNRN 65405349VýrobceNAREXZáruka24 měsíců
Motory
Výkon elektromotoru [kW]350 W
Dojezd na dobitíaž 25 km
Kapacita akumulátoru6,4 Ah
Max. nosnost100 kg
Max. rychlost29 km/h
Max. sklon vozovky15°
Rozměry v rozloženém stavu1056×420×1166 mm
Rozměry ve složeném stavu1056×420×450 mm
Světlá výška120 mm
Velikost kol8,5"
Jmenovité napětí [V]:36,0 V
Zobrazit vše skrýt

E-koloběžka NAREX zaručuje vysoký komfort jízdy na rovných i na členitých površích. Pevný ocelový rám a široký hliníkový odlitek nosné plošiny jsou maximálně stabilní i při pohybu na nezpevněném terénu. 8,5palcová bezdušová kola tlumí nárazy a vibrace, zvyšují reakceschopnost a usnadňují ovládání. Díky uložení akumulátoru do sloupku stroje má koloběžka vysokou světlou výšku (120 mm), bez obtíží tedy zdolá i běžné zpomalovací prahy, nájezdy na chodníky a jiné terénní nerovnosti. Výkonný bezkomutátorový motor si poradí se stoupáním až 15°.
Bezpečnost je vždy na prvním místě!
S ohledem na zajištění co největší bezpečnosti při jízdě za snížené viditelnosti je e-koloběžka NAREX standardně vybavena předním LED reflektorem s aktivním dosvitem až 20 m a zadní červenou LED lampou. Pro jízdu v zástavbě nebo na cyklostezkách slouží manuální signalizační zvonek.
LCD displej
Jasně čitelný, intuitivní LCD displej zobrazuje aktuální stav baterie, rychlost a předvolený rychlostní režim. Zmáčknutím funkčního tlačítka lze volit mezi třemi rychlostmi a určovat tak tempo, které bude vyhovovat vám a zároveň přizpůsobovat výkon stroje charakteru okolní krajiny a terénu před vámi. Pro pohodlné cestování na delší vzdálenosti lze využít funkce tempomatu se zvukovým upozorněním.
Kotoučová a nožní brzda
Zadní kotoučová brzda s funkcí e-ABS se vyznačuje vysokou spolehlivostí při brždění. Zadní nožní brzda v mezních situacích zkracuje brzdnou dráhu na nutné minimum. Jakmile uživatel začne brzdit, začne přerušovaně svítit zadní červená LED lampa.
350 W bezuhlíkový (bezkomutátorový) motor,
uložený v disku předního kola, dokáže akcelerovat až na rychlost 29 km/hod a zároveň být maximálně efektivní. Při jízdě z kopce, nebo při brždění, dokáže vytvářet přebytečnou energii, rekuperovat ji zpět do baterie a významně tak prodlužovat dojezd stroje.
E-koloběžka NAREX je neuvěřitelně skladná
Skládací mechanismus koloběžky je obdivuhodně jednoduchý, takže ji můžete snadno složit do zavazadlového prostoru auta, nebo vzít s sebou do autobusu, metra a tramvaje. Speciálně navržený zámek znemožňuje rozložení koloběžky během jízdy.

Balení obsahuje:
» e-koloběžka ESN 350
» akumulátor AP 36-6,4 Li-ion
» nabíječka AN 360
» inbus klíč 5
» husticí hadička
» kartonová krabice
Popis